Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 8.0/10
na podstawie 150 opinii gości

Campanille **

ul. Lubomelska 16, Lublin, centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi:  Kraj: 
Opis:
Nasz zespół z przyjemnością powita Państwa w Lublinie. Przygotowaliśmy 81 wyciszonych, klimatyzowanych pokoi. Parking z systemem nadzoru video.

Pokoje:
Komfortowy, cichy i sympatyczny. Sen, relaks lub warunki do pracy - wszystko to znajdą Państwo w zaciszu naszych pokoi. W każdym z nich kawa, herbata i ciasteczka. Campanile, u nas czujesz się jak w domu.

Dodatkowe informacje:
U nas przekonają się Państwo co znaczy prawdziwe śniadanie. Czyż można lepiej rozpocząć dzień? W naszym hotelu czekamy na Państwa z bufetem Campanile. Owoce, sałatki, wędliny, ryby, sery oraz duży wybór kawy i herbaty. Zadowolimy wszelkie gusta i smaki. W tygodniu od 6.30 do 9.30, weekend od 7.30 do 10.30.

Atrakcje w pobliżu:
W Lublinie: Brama Krakowska, wzniesiona w poł. XIV w., łącząca Stare Miasto ze Śródmieściem, Nowy Ratusz, zbudowany w oparciu o częściowo zachowane mury zespołu kościelno-klasztornego z pocz. XVII w. Zespół kościelno - klasztorny Dominikanów, budowla sakralna związana z wydarzeniami 1569r. tj. podpisaniem Unii Polsko - Litewskiej. Ponadto otaczające rynek Kamienice Staromiejskie, Zamek z Kaplicą Trójcy Świętej oraz Muzeum na Majdanku, założone na terenie byłego obozu koncentracyjnego.W okolicach Lublina: Pałac Zamoyskich w Kozłówce, synagoga w Łęcznej, Kazimierz Dolny nad Wisłą.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

  • Huzar Hotel centrum - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

    Huzar **

    Położenie: centrum
    Cena: od 113 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
zobacz wszystkie oferty hoteli w Lublinie i okolicach ›

Reklama

Polecamy tani hotel
 
English version Campanille in english